Strona wykorzystuje pliki cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk etc. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 WSPÓŁPRACUJEMY Z:
siedzibaOskarO nas

 FHU OSKAR jest małą, rodzinną firmą. Powstała w kwietniu  2011 roku. Wieloletnie doświadczenie poparte pracą w koncernach, wszelkie kontakty i znajomość rynku konsumentów pozwoliła na otwarcie własnej firmy.

 Swoją działalność zaczynaliśmy w małym budynku garażowym. Początkowo głównym przedmiotem działalności była sprzedaż worków na śmieci, papierów i ręczników konsumenckich. Przez cały okres istnienia firma intensywnie rozwijała się, poszerzała swoją działalność, asortyment i oferowane produkty. Wszystko to spowodowało, że pod koniec roku przeniosła się do budynku posiadającego własne biura i dwupoziomowy magazyn.

 Nasze produkty znajdują szeroką grupę odbiorców od różnej wielkości placówek, sieci handlowych, supermarketów, hurtowni i odbiorców detalicznych. Stworzenie szerokich kanałów dystrybucji wymagało nie tylko dużego zaangażowania w pracy, ale też myślenia otwartego, skierowanego na potrzeby klienta. 

 

 

papiery2
CHEMIA GOSPODARCZA
kosmetyki